r Wizyta Rafała Sonika

Wizyta Rafała Sonika

W ostatni wtorek tj. 22 października do naszej szkoły zawitał gość specjalny. Osobistość ta jest nam sportowcom znana przede wszystkim ze swoich startów w największych wyścigach na naszym globie, ale jest on także przedsiębiorcą i filantropem. Rafał Sonik, bo to właśnie o nim mowa poświęcił nam trochę czasu we wtorkowe popołudnie by opowiedzieć swoją historię i odpowiedzieć na nurtujące nas pytania.

Rano w szkole znalazł się quad pana Rafała, którym przemierzał Amerykę Południową. Atrakcja cieszyła się zainteresowaniem przede wszystkim młodszej części uczniów lecz starsi także spoglądali z zaciekawieniem na niecodzienny element otoczenia szkolnego korytarza. Przez resztę dnia dało się wyczuć lekkie poruszenie i podekscytowanie świadomością spotkania tak zacnej osoby. Pracownicy Rekordu od wczesnych godzin porannych nie mieli chwili wytchnienia, ponieważ musieli przygotować całe centrum sportu rekordu na wizytę Rafała Sonika. Przed samą szkoła pojawiło się nawet miejsce do lądowania dla helikoptera, którym przyleciał do nas nasz gość.

Podczas rozmowy dowiedzieliśmy się m.in. jak to jest podczas kilkuset kilometrowych tras dzień po dniu, w jaki sposób przygotowuje się on do zawodów oraz jak wyglądały początki przedsiębiorcze pana Rafała.

Sebastian Sikora, klasa II LO

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

Z radością ogłaszamy, że Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego BTS Rekord Bielsko-Biała rozpoczęły już...

Podsumowanie akcji "GÓRA GROSZA"

Podczas przeprowadzonej, na terenie naszej szkoły, akcji "GÓRA GROSZA" zebraliśmy 495 złotych 63 grosze. Pieniądze zostaną przesłane do...

Na początek streszczenie

W naszym konkursie literackim, który powrócił po kilku miesięcznej przerwie poznaliśmy pierwszego zwycięzcę. W grudniu czyli miesiącu, który...

Piłkarzyki „R” Cup - I edycja

W dniu 3 grudnia 2019r. odbyło się uroczyste losowanie par rywalizujących ze sobą w pierwszym w historii istnienia szkoły SMS Rekord oficjalnym...

Wesołych Świąt!!!

Gdy nadejdą Święta niech nadzieja i radość zastukają do Waszych drzwi, a Nowy Rok przyniesie pomyślność i szczęście każdego dnia....