r DOSTRZEŻONY SZCZEPAN

DOSTRZEŻONY SZCZEPAN

Trener kadry PZPN U-15 – Bartłomiej Zalewski, powołał na zgrupowanie selekcyjne 24-ech zawodników z rocznika 2004.

MuchaDB

Do zgrupowania dojdzie w dniach 16-20 marca br., w Szamotułach. Wśród powołanych zawodników znalazł się m.in. Szczepan Mucha (na zdjęciu) uczeń Liceum Mistrzostwa Sportowego REKORD, skrzydłowy seniorskiego Rekordu, który pierwsze kroki piłkarskie stawiał w jasienickim Drzewiarzu. 16-latek zaliczył III-ligowy, 10-ciominutowy debiut jesienią, w konfrontacji z bytomską Polonią. W pierwszym spotkaniu „rekordzistów” w rundzie wiosennej, przeciwko Lechii Gran-Bud Zielona Góra, Sz. Mucha pojawił się na boisku w 68. minucie.

Wspomnieć warto, iż w kadrze powołanej w ramach projektu FUTURE PRO znaleźli się gracze reprezentujący na co dzień m.in. Atletico Madryt, Chelsea Londym, czy Slovana Liberec, ale i krajowe kluby jak np. – warszawską Legię, Lecha Poznań, Zagłębie Lubin itd.

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH I SPORTOWYCH W SMS „REKORD”

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej, w dniach od 12 - 25 marca br. ZAWIESZONE ZOSTAJĄ ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZE I SPORTOWE w...

DOSTRZEŻONY SZCZEPAN

Trener kadry PZPN U-15 – Bartłomiej Zalewski, powołał na zgrupowanie selekcyjne 24-ech zawodników z rocznika 2004.

Terminy treningów selekcyjnych

UWAGA! Treningi selekcyjne w dniach 16.03.2020r. i 23.03.2020r. zostają odwołane! O terminach zastępczych poinformujemy w późniejszym czasie.

Luty, miesiąc miłości

Jako, że luty kojarzymy przede wszystkim z walentynkami to właśnie temat miłości zainspirował prace zwycięzcy konkursu w kolejnym miesiącu....

Piłkarzyki „R” Cup - II edycja

ZACZYNAMY!!! ⚽️ W środę 4 marca 2020r. zainaugurowaliśmy drugą edycję turnieju Piłkarzyki „R” Cup.