r Nabór na rok szkolny 2020/2021

Nabór na rok szkolny 2020/2021

Do zakończenia bieżącego roku szkolnego mamy trochę czasu, do wakacji jeszcze dalej, ale nowy – 2020/2021, wcale nie taki odległy.

Szkoły Mistrzostwa Sportowego Beskidzkiego Towarzystwa Sportowego już teraz prowadzą rekrutację do V klasy Szkoły Podstawowej oraz I klasy Liceum Ogólnokształcącego. Wieloletnie motto naszej placówki oświatowej – tu połączysz naukę ze sportem – nie jest zwykłym pustosłowiem, gdy zważyć rokroczne wyniki dydaktyczne SMS oraz m.in. egzaminów maturalnych, że o tytułach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu wspomnimy tylko pokrótce. Pięć złotych medali MMP w zakończonym sezonie, udział w piłkarskich rozgrywkach najwyższych lig w Śląskim Związku Piłki Nożnej, liczne powołania do Młodzieżowych Reprezentacji Polski w futsalu i na dużym boisku są dowodem, iż u nas naukę ze sportem naprawdę da się pogodzić, i to z bardzo dobrym skutkiem.

Jednocześnie informujemy, że od 10.04.2020, mimo braku możliwości organizacji treningów selekcyjnych należy składać samodzielnie (bez pieczątek szkoły oraz podpisów nauczycieli i trenera) wypełnione kwestionariusze do V klasy SP oraz I klas LO MS BTS Rekord na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dokumenty można pobrać ze strony internetowej naszej SMS Rekord.
Wszystkich chętnych – potencjalnych uczniów SMS BTS Rekord oraz ich Rodziców – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tegorocznej rekrutacji.

INFORMACJA O NABORZE DO KLASY IV i V SPMS REKORD

DRODZY RODZICE! W dniu 03.06.2020 (środa) o godz. 16:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych Rodziców na spotkanie z Dyrekcją SMS Rekord w...

Nowe terminy treningów selekcyjnych

UWAGA! Ważna wiadomość dla kandydatów do klas I LO MS Rekord oraz 4 i 5 klasy SP MS Rekord.

Wspólnie z Grupą Rekord dla ratownictwa medycznego

Niemal co piąty zakażony koronawirusem to pracownik służby zdrowia. Niestety, województwo śląskie ma najwięcej zakażeń w Polsce. Wspomóż...

Egzaminy sprawnościowe

Testy sprawności ukierunkowanej i specjalnej w piłce nożnej zgodne z wytycznymi PZPN realizowane będą podczas egzaminów sprawnościowych:

WRACAMY (POMAŁU) DO TRENINGÓW!

Od poniedziałku 4 maja br., zawodnicy i trenerzy Beskidzkiego Towarzystwa Sportowego Rekord wznawiają zajęcia treningowe.