r Nabór na rok szkolny 2020/2021

Nabór na rok szkolny 2020/2021

Do zakończenia bieżącego roku szkolnego mamy trochę czasu, do wakacji jeszcze dalej, ale nowy – 2020/2021, wcale nie taki odległy.

Szkoły Mistrzostwa Sportowego Beskidzkiego Towarzystwa Sportowego już teraz prowadzą rekrutację do V klasy Szkoły Podstawowej oraz I klasy Liceum Ogólnokształcącego. Wieloletnie motto naszej placówki oświatowej – tu połączysz naukę ze sportem – nie jest zwykłym pustosłowiem, gdy zważyć rokroczne wyniki dydaktyczne SMS oraz m.in. egzaminów maturalnych, że o tytułach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu wspomnimy tylko pokrótce. Pięć złotych medali MMP w zakończonym sezonie, udział w piłkarskich rozgrywkach najwyższych lig w Śląskim Związku Piłki Nożnej, liczne powołania do Młodzieżowych Reprezentacji Polski w futsalu i na dużym boisku są dowodem, iż u nas naukę ze sportem naprawdę da się pogodzić, i to z bardzo dobrym skutkiem.

Jednocześnie informujemy, że od 10.04.2020, mimo braku możliwości organizacji treningów selekcyjnych należy składać samodzielnie (bez pieczątek szkoły oraz podpisów nauczycieli i trenera) wypełnione kwestionariusze do V klasy SP oraz I klas LO MS BTS Rekord na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dokumenty można pobrać ze strony internetowej naszej SMS Rekord.
Wszystkich chętnych – potencjalnych uczniów SMS BTS Rekord oraz ich Rodziców – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tegorocznej rekrutacji.

Wybory do samorządu uczniowskiego

W ubiegłym tygodniu odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Jest to dla wszystkich uczniów ważne wydarzenie, podczas...

BYŁ BIAŁO-ZIELONY, JEST BIAŁO-CZERWONY

Doczekaliśmy reprezentacyjnego debiutu Alana Czerwińskiego!

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

W dniu dzisiejszym, 1 września 2020 roku, dyrektor szkoły, pani Anita Gańczarczyk, wraz z prezesem SMS BTS Rekord, Januszem Szymurą, oficjalnie...

WAŻNE! Wytyczne dotyczące bezpiecznego funkcjonowania szkoły

Zarządzenie nr 1-2020/2021 dyrektora SP i LO BTS „Rekord” Zgodnie z wytycznymi MEN, MZ i GIS dla szkół i placówek od 1 września...

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września (tj. wtorek) na krytej trybunie boiska głównego "Rekordu".