r Nowe terminy treningów selekcyjnych

Nowe terminy treningów selekcyjnych

UWAGA! 
Ważna wiadomość dla kandydatów do klas I LO MS Rekord oraz 4 i 5 klasy SP MS Rekord.

NOWE TERMINY TRENINGÓW SELEKCYJNYCH - Rocznik 2005/2006 oraz 2009/2010/2011

W związku ze zmianami ministerialnymi dotyczącymi treningów na boiskach wprowadzonymi od 18.05.2020 r. zapraszamy kandydatów do naszych pierwszych klas LO MS BTS Rekord oraz 4 i 5 klasy SP MS Rekord na dwa treningi selekcyjne prowadzone przez trenerów SMS.
Udział w treningach selekcyjnych:
konieczne jest telefoniczne potwierdzenie obecności u Trenerów prowadzących.
Trener wiodący rocznika 2005: Daniel Gala 507 764 609

Sobota 23.05.2020 godzina 11:00
Sobota 30.05.2020 godzina 11:00

Zbiórka kandydatów: godz. 10:30 w holu naszej SMS, gdzie odbędzie się badanie temperatury, dezynfekcja, przydział do grup treningowych.

Kandydaci muszą przyjechać na trening w strojach sportowych dostosowanych do warunków pogodowych (dres, ortalion, spodenki, koszulka treningowa, getry, buty piłkarskie „lanki” do przebrania), nie ma możliwości skorzystania z szatni z prysznicami.

Prosimy, by wszyscy zainteresowani kandydaci, którzy nie przesłali na adres mailowy szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wypełnionego kwestionariusza, przywieźli go ze sobą na trening sobotni.

W trakcie testów będą udzielane informacje dotyczące rekrutacji oraz funkcjonowania naszej SMS Rekord.

Ważna informacja!

Wyniki rekrutacji do klas pierwszych naszego Liceum Ogólnokształcącego zostaną podane w najbliższy czwartek tj. 18 czerwca o godzinie 14:00. W...

INFORMACJA O NABORZE DO KLASY IV i V SPMS REKORD

DRODZY RODZICE! W dniu 03.06.2020 (środa) o godz. 16:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych Rodziców na spotkanie z Dyrekcją SMS Rekord w...

Nowe terminy treningów selekcyjnych

UWAGA! Ważna wiadomość dla kandydatów do klas I LO MS Rekord oraz 4 i 5 klasy SP MS Rekord.

Wspólnie z Grupą Rekord dla ratownictwa medycznego

Niemal co piąty zakażony koronawirusem to pracownik służby zdrowia. Niestety, województwo śląskie ma najwięcej zakażeń w Polsce. Wspomóż...

Egzaminy sprawnościowe

Testy sprawności ukierunkowanej i specjalnej w piłce nożnej zgodne z wytycznymi PZPN realizowane będą podczas egzaminów sprawnościowych: