r "Szlachetna Paczka" w SMS Rekord!

"Szlachetna Paczka" w SMS Rekord!

Pełna mobilizacja świąteczna...

Nasza szkoła postanowiła dołączyć do akcji świątecznej "Szlachetna Paczka"! Nastąpiła pełna mobilizacja wśród uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników SMS. Zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów - pani Bogumiły Malinowskiej, pani Anety Janik i ks. Pawła Radziejewskiego. Zaledwie po kilku dniach od rozpoczęcia zbiórki zabrakło miejsca dla kartonów pełnych żywności, środków czystości, pomocy szkolnych, odzieży i specjalnych upominków. 

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji. Dzięki Wam, dzięki "Szlachetnej Paczce" nadchodzące Święta Bożego Narodzenia staną się dla wybranej Rodziny świętami miłości, radości i - co najważniejsze - nadziei. DZIĘKUJEMY!

                                        

                                        

 

 

 

Znamy laureata grudniowej edycji Konkursu na recenzję!

Dwa bilety do kina na wybrany film otrzymuje Sebastian Sikora z klasy I LO.

Zebranie z rodzicami

Zebrania z rodzicami odbędą się dnia 11 stycznia /piątek/ o godz. 17.15.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Państwu ciepłych i radosnych chwil, spędzonych w rodzinnym gronie oraz uśmiechu, towarzyszącemu...

Finał "Szlachetnej Paczki"

Nasza szkoła postanowiła, jak rok temu, dołączyć do akcji "Szlachetna Paczka".

Kraina Czarów przy Startowej

W ubiegłym tygodniu najmłodszych uczniów SMS Rekord spotkała miła niespodzianka. Klasy IV-VI SP miały okazję przenieść się do bajkowej...