r Owocowe rewolucje klasy V

Owocowe rewolucje klasy V

Piłkarze, uczniowie, kucharze!

W naszej szkole, oprócz trenowania i tradycyjnej nauki, uczniowie lubią wykorzystać czas lekcyjny na połączenie zabawy z twórczą inwencją. Tym sposobem kilka dni temu doszło do Kuchennych... Pfff... (przepraszamy za pomyłkę!)... Owocowych Rewolucji! Zapach jabłek, gruszek, mango, kiwi, bananów i wielu, wielu soczystych owoców unosił się w powietrzu. Kucharze-artyści z klasy piątej podwinęli rękawy, uruchomili wyobraźnię i zaczęli tworzyć owocowe dzieła sztuki. Bita śmietana, lody, parasolki, soczki, sosy czekoladowe i karmelowe. Mmmm... Prezentacja miała miejsce w szkolnym korytarzu. Jury składało się z pięciu osób: Pani Dyrektor Bożeny Rogolińskiej, Pani Dominiki Malik, Pani Danuty i Pani Haliny oraz Pana Mateusz Żyły. Jury jednogłośnie stwierdziło, że zaangażowanie było maksymalne, smak i wygląd sałatek wprost wyśmienity, toteż wszystkie kompozycje otrzymały maksymalną ilość punktów! Poniżej zdjęcia... Smacznego, drodzy czytelnicy :) :) :)

                      

                      

                      

                      

                      

Znamy laureata grudniowej edycji Konkursu na recenzję!

Dwa bilety do kina na wybrany film otrzymuje Sebastian Sikora z klasy I LO.

Zebranie z rodzicami

Zebrania z rodzicami odbędą się dnia 11 stycznia /piątek/ o godz. 17.15.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Państwu ciepłych i radosnych chwil, spędzonych w rodzinnym gronie oraz uśmiechu, towarzyszącemu...

Finał "Szlachetnej Paczki"

Nasza szkoła postanowiła, jak rok temu, dołączyć do akcji "Szlachetna Paczka".

Kraina Czarów przy Startowej

W ubiegłym tygodniu najmłodszych uczniów SMS Rekord spotkała miła niespodzianka. Klasy IV-VI SP miały okazję przenieść się do bajkowej...