r Zastrzyk sztuki na szkolnym oddziale!

Zastrzyk sztuki na szkolnym oddziale!

Kolejna akademia za nami...

Niektórzy już na wakacjach, ale warto raz jeszcze powrócić do tego, co się wydarzyło podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Oprócz tradycyjnych przemówień, nagród i wyróżnień, uczniowie SMS przygotowali spektakl pt. Niespodziewane spotkania na oddziale... zamkniętym (?). Szczegółowy opis sztuki wraz ze zdjęciami i fragmentami scenariusza możecie znaleźć na blogu Mateusza Żyły (tutaj). Poniżej przedstawiamy pełną obsadę oraz materiał filmowy zrealizowany przez Rekord TV. Przeżyjmy to jeszcze raz, wszak - jak mawiał jeden z naszych aktorów - "przeszłości drzwi nie są zaryglowane"... 

Niespodziewane spotkania na oddziale... zamkniętym (?)

OBSADA:

Mateusz Antczak - doktor / Mateusz Gacek - asystent doktora / Aleksander Poniński - pisarz / Patryk Łach - aktor /Miłosz Krzempek - piłkarz / Filip Noga - komentator sportowy / Tymoteusz Sekuła - wokalista, muzyk / Zachariasz Mucha - dyrektor / Kacper Mielnikiewicz - nauczyciel / Kamil Brzazgacz, Jarek Kopacz - gitary / Adrian Wala - operator dźwięku / Dominika Malik - scenografia / Daniel Wysocki - operator światła / Mateusz Żyła - reżyseria i scenariusz

MATERIAŁ FILMOWY: https://www.youtube.com/watch?v=_W9MMEm2ZnY

 

 

 

 

Echa Erasmusa

W latach 2015-2018 nasza szkoła wzięła udział w projekcie pod tytułem: ,,Closing  the gap in ICT’’  którego  głównym celem...

W STYCZNIU NAJLEPSZY BYŁ…

Nagrodę w styczniowej edycji Konkursu na recenzję otrzymuje Sebastian Sikora.

Recenzja sztuki pt. "Makbet" w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej - dyskusja

Teatr Polski w Bielsku-Białej od 18 marca 2016 roku wystawia - zmorę i utrapienie wszystkich uczniów - Makbeta Williama Szekspira. Kultowa...

Bądź widoczny! Szkolenie Erasmus+

Końcem ubiegłego roku nasza szkoła reprezentowana była na międzynarodowym szkoleniu realizowanym w ramach programu Erasmus+. Pani Dominika Malik...

Przy tablicy - zdolni, na parkiecie - utalentowani

Z trochę innej perspektywy, spod tablicy i z boiska, o biało-zielonych 14-latkach krótka opowieść filmowa.