r Aktualności

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

Z radością ogłaszamy, że Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego BTS Rekord Bielsko-Biała rozpoczęły już rekrutację na rok szkolny 2020/2021.

Po więcej informacji zapraszamy do zakładki "REKRUTACJA".

Podsumowanie akcji "GÓRA GROSZA"

Podczas przeprowadzonej, na terenie naszej szkoły, akcji "GÓRA GROSZA" zebraliśmy 495 złotych 63 grosze. Pieniądze zostaną przesłane do Towarzystwa "Nasz Dom" i będą przeznaczone na pomoc dla najbardziej potrzebujących Domów dla Dzieci, rodzinnych domów dziecka i zawodowych rodzin zastępczych.

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w zbiórkę pieniędzy.

Na początek streszczenie

W naszym konkursie literackim, który powrócił po kilku miesięcznej przerwie poznaliśmy pierwszego zwycięzcę. W grudniu czyli miesiącu, który kojarzymy raczej ze świętami oraz kilkoma dniami wolnymi od zajęć szkolnych co nie przeszkodziło Wojtkowi Fabii by napisać zwycięską prace.

Czytaj dalej

Wesołych Świąt!!!

IMG 20191220 WA0020

Gdy nadejdą Święta niech nadzieja i radość zastukają do Waszych drzwi, a Nowy Rok przyniesie pomyślność i szczęście każdego dnia. Pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów i pomyślności w Nowym Roku życzy społeczność szkolna.

Czytaj dalej

Wielki powrót konkursu na recenzję

Od listopada tego roku powraca w naszej szkole konkurs na recenzje. Będzie jednak miał on zmienioną formę – otóż możecie wysyłać prace wykonane w dowolnej formie literackiej. Mile widziane są wszystkie wypowiedzi – od charakterystyki, poprzez listy, opowiadania, pamiętniki itd. Po prostu piszcie na ważne dla Was tematy.

Czytaj dalej

Święto Niepodległości 11 listopada

Z okazji Święta Niepodległości społeczność naszej szkoły włączyła się do ogólnopolskiej akcji pod patronatem MEN - "Do hymnu", o godzinie 11:11 uczniowie i pracownicy szkoły na czele z prezesem i dyrekcją odśpiewali Hymn Polski.

Czytaj dalej

Wizyta Rafała Sonika

W ostatni wtorek tj. 22 października do naszej szkoły zawitał gość specjalny. Osobistość ta jest nam sportowcom znana przede wszystkim ze swoich startów w największych wyścigach na naszym globie, ale jest on także przedsiębiorcą i filantropem. Rafał Sonik, bo to właśnie o nim mowa poświęcił nam trochę czasu we wtorkowe popołudnie by opowiedzieć swoją historię i odpowiedzieć na nurtujące nas pytania.

Czytaj dalej

Przewodniczący samorządów uczniowskich

W roku szkolnym 2019/2020 przewodniczącym samorządu uczniowskiego Szkoły Podstawowej został Mikołaj Mojeszczyk, zaś jego zastępcą Piotr Wykręt. Z kolei przewodniczącym samorządu uczniowskiego Liceum Ogólnokształcącego został Krzysztof Jurek, zaś jego zastępcą Brajan Kuczob.

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

Z radością ogłaszamy, że Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego BTS Rekord Bielsko-Biała rozpoczęły już...

Podsumowanie akcji "GÓRA GROSZA"

Podczas przeprowadzonej, na terenie naszej szkoły, akcji "GÓRA GROSZA" zebraliśmy 495 złotych 63 grosze. Pieniądze zostaną przesłane do...

Na początek streszczenie

W naszym konkursie literackim, który powrócił po kilku miesięcznej przerwie poznaliśmy pierwszego zwycięzcę. W grudniu czyli miesiącu, który...

Piłkarzyki „R” Cup - I edycja

W dniu 3 grudnia 2019r. odbyło się uroczyste losowanie par rywalizujących ze sobą w pierwszym w historii istnienia szkoły SMS Rekord oficjalnym...

Wesołych Świąt!!!

Gdy nadejdą Święta niech nadzieja i radość zastukają do Waszych drzwi, a Nowy Rok przyniesie pomyślność i szczęście każdego dnia....