r Aktualności

Luty, miesiąc miłości

Jako, że luty kojarzymy przede wszystkim z walentynkami to właśnie temat miłości zainspirował prace zwycięzcy konkursu w kolejnym miesiącu. Wojciech Fabia, bo to właśnie trzecioklasista wygrał, napisał recenzje książki Harukiego Murakami pt: ,,Na południe od granicy, na zachód od słońca”.

Czytaj dalej

Pomoc dla Meksyku

Uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego REKORD włączyli się w akcję "Pomoc najuboższym w Meksyku". Działania uczniów koordynuje ksiąd Paweł Radziejewski.

Życzymy powodzenia! Dobro powraca!

Przyjaciele z Niemiec

25 lutego 2020r. w naszej szkole miała miejsce wizyta młodzieży w ramach projektu: "Spotkanie integracyjne przyjaciół z Polski i Niemiec - Bielsko-Biała 2020".

Czytaj dalej

Nowy rok, nowy świat

W tym miesiącu konkurs wygrywa uczeń 3 klasy liceum Wojtek Fabia. Dla wielu z nas ten rok zaczął się dziwnie: wirus w Chinach, ogromne pożary w Australii oraz pogłoski o III wojnie światowej (konflikt na linii USA Iran), w tym wszystkim post apokaliptyczna powieść. No cóż niesamowity zbieg okoliczności. Jak o wszystkim wyżej wymienionym przeczytać już można miliony artykułów to do pracy Wojtka odsyłam was do zakładki Po lekcjach uczniowie polecają.

Czytaj dalej

Wyniki konkursu „Skok po wiedzę – narciarstwo!”

Zimowy czas związany jest ze skokami narciarskimi. W naszej Szkole Mistrzostwa Sportowego Rekord postanowiliśmy – jak głosi nasze motto: „Połączyć naukę ze sportem” i ogłosiliśmy konkurs łączący skoki narciarskie i wiedzę przedmiotową, którą na co dzień zdobywają uczniowie.

Resized 20200220 094143

Czytaj dalej

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

Z radością ogłaszamy, że Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego BTS Rekord Bielsko-Biała rozpoczęły już rekrutację na rok szkolny 2020/2021.

Po więcej informacji zapraszamy do zakładki "REKRUTACJA".

Podsumowanie akcji "GÓRA GROSZA"

Podczas przeprowadzonej, na terenie naszej szkoły, akcji "GÓRA GROSZA" zebraliśmy 495 złotych 63 grosze. Pieniądze zostaną przesłane do Towarzystwa "Nasz Dom" i będą przeznaczone na pomoc dla najbardziej potrzebujących Domów dla Dzieci, rodzinnych domów dziecka i zawodowych rodzin zastępczych.

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w zbiórkę pieniędzy.

Na początek streszczenie

W naszym konkursie literackim, który powrócił po kilku miesięcznej przerwie poznaliśmy pierwszego zwycięzcę. W grudniu czyli miesiącu, który kojarzymy raczej ze świętami oraz kilkoma dniami wolnymi od zajęć szkolnych co nie przeszkodziło Wojtkowi Fabii by napisać zwycięską prace.

Czytaj dalej

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH I SPORTOWYCH W SMS „REKORD”

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej, w dniach od 12 - 25 marca br. ZAWIESZONE ZOSTAJĄ ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZE I SPORTOWE w...

DOSTRZEŻONY SZCZEPAN

Trener kadry PZPN U-15 – Bartłomiej Zalewski, powołał na zgrupowanie selekcyjne 24-ech zawodników z rocznika 2004.

Terminy treningów selekcyjnych

UWAGA! Treningi selekcyjne w dniach 16.03.2020r. i 23.03.2020r. zostają odwołane! O terminach zastępczych poinformujemy w późniejszym czasie.

Luty, miesiąc miłości

Jako, że luty kojarzymy przede wszystkim z walentynkami to właśnie temat miłości zainspirował prace zwycięzcy konkursu w kolejnym miesiącu....

Piłkarzyki „R” Cup - II edycja

ZACZYNAMY!!! ⚽️ W środę 4 marca 2020r. zainaugurowaliśmy drugą edycję turnieju Piłkarzyki „R” Cup.