r Znamy laureata grudniowej edycji Konkursu na recenzję!

Znamy laureata grudniowej edycji Konkursu na recenzję!

Dwa bilety do kina na wybrany film otrzymuje Sebastian Sikora z klasy I LO.

Sebastian zdecydował się zrecenzować jedną z książek cyklu Wojciecha Drewniaka zatytułowanego Historia bez Cenzury. Autor znany głównie ze swojego kanału youtubowego, zaciekawił naszego ucznia nietypowym spojrzeniem na wydarzenia z przeszłości, o czym świadczą słowa: „Ja sam jestem pod wrażeniem pracy Wojciecha Drewniaka. Aby tak wspaniale przedstawiać historię, trzeba mieć niespożyte pokłady entuzjazmu oraz talentu”. Licealista zwrócił także uwagę, na aspekt patriotyczny utworu, pisząc: „Rzeczą, według mnie najważniejsza, jest fakt, że wszystkie opowieści zawarte na kartach tej książki dotyczą czegoś, dla nas – Polaków, szczególnie istotnego. Mówią o walce za ojczyznę i wolność, którą w XXI w. powinniśmy bardzo doceniać..”

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Po lekcjach uczniowie polecają, gdzie znajduje się cały tekst. Zachęcamy także do dalszego wysłania prac na nasz adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i życzymy powodzenia przyszłym zwycięzcom!

Znamy laureata grudniowej edycji Konkursu na recenzję!

Dwa bilety do kina na wybrany film otrzymuje Sebastian Sikora z klasy I LO.

Zebranie z rodzicami

Zebrania z rodzicami odbędą się dnia 11 stycznia /piątek/ o godz. 17.15.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Państwu ciepłych i radosnych chwil, spędzonych w rodzinnym gronie oraz uśmiechu, towarzyszącemu...

Finał "Szlachetnej Paczki"

Nasza szkoła postanowiła, jak rok temu, dołączyć do akcji "Szlachetna Paczka".

Kraina Czarów przy Startowej

W ubiegłym tygodniu najmłodszych uczniów SMS Rekord spotkała miła niespodzianka. Klasy IV-VI SP miały okazję przenieść się do bajkowej...