r Przyznaliśmy nagrodę za najlepszą recenzję w lutym

Przyznaliśmy nagrodę za najlepszą recenzję w lutym

W szóstej edycji naszego Konkursu na recenzję nagrodę za najlepszą pracę otrzymuje Dawid Olszowski z klasy II liceum. Dwa bilety do kina na dowolny seans zwycięzcy wręczać będzie Pani Dyrektor Krystyna Kocoł.

Dawid postanowił zrecenzować film Jeffa Wadlowa zatytułowany „Po prostu walcz!”. Pasjonująca historia chłopaka, starającego się udowodnić swoją wartość na nieznającym litości ringu, skłoniła licealistę do ciekawych przemyśleń, które postanowił zawrzeć w swoim tekście. Jak twierdzi Dawid: „Jeśli decydujemy się podjąć próbę zrealizowania wyznaczonego celu, to trzeba pracować więcej niż inni, trenować w te dni, kiedy pozostałym brakuje motywacji i podejmować te kroki, na które inni boją się zdecydować”. Prawdziwy zastrzyk motywacji w zakładce Po lekcjach uczniowie polecają!

Gratulujemy zwycięzcy oraz zachęcamy kolejnych uczniów do wzięcia udziału w naszej międzyszkolnej rywalizacji.

Sebastian Sikora i „bojówka” Legii Warszawa

Licealista z klasy pierwszej okazał się najlepszym recenzentem w kwietniowej edycji Konkursu na recenzję.

Ważna informacja - badania lekarskie

Informujemy, że Nasz Klub, śladem lat ubiegłych nadal będzie organizował badania lekarskie dla naszych zawodników. Informujemy, że BTS Rekord...

Ważna informacja dla uczniów - kandydatów do klas pierwszych naszego Liceum 3-4 letniego MS BTS Rekord

Z uwagi na planowane w naszym CS Rekord treningi zespołów Ukrainy, USA oraz Nigerii, które przygotowują się do meczów rozgrywanych w naszym...

Obchody rocznicowe zbrodni katyńskiej w Katowicach

W dniu 12 kwietnia 2019 roku na terenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, przed Grobem Policjanta Polskiego – Miejscem Pamięci...

Dzień otwarty SMS

W dniu 11 maja 2019 r. zapraszamy rodziców i uczniów na DZIEŃ OTWARTY naszej SMS.