r Rok szkolny 2019/2020 rozpoczęty!

Rok szkolny 2019/2020 rozpoczęty!

2 września 2019 roku uczniowie SMS BTS „Rekord” rozpoczęli kolejny rok szkolny. Na inauguracji, oprócz uczniów, obecni byli również rodzice, nauczyciele, trenerzy oraz zaproszeni goście.

IMG 20190906 WA0003

Uroczystość rozpoczęła pani Joanna Pisarska. Po komendzie „baczność” został wprowadzony Sztandar Beskidzkiego Towarzystwa Sportowego BTS „Rekord” przez poczet sztandarowy i odśpiewany hymn. Następnie głos zabrała dyrektor szkoły pani Krystyna Kocoł, która powitała zebranych. Życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy. Poinformowała wychowanków o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole, przedstawiła wychowawców klas oraz trenerów opiekujących się poszczególnymi grupami.

Po tym wystąpieniu słowa do uczniów skierował prezes szkoły – Janusz Szymura, który zachęcał uczniów do sumiennej i wytężonej pracy. Następnie dyrektor szkoły wraz z prezesem wręczyli nowym uczniom certyfikaty przyjęcia do społeczności szkolnej.

IMG 20190906 WA0008

IMG 20190906 WA0004

Spotkanie z Panią Urszulą Moździerz

13 i 20 listopada 2019 roku gościliśmy w naszej szkole - emerytowaną nauczycielkę geografii, autorkę podręczników i podróżniczkę - Panią...

Święto Niepodległości 11 listopada

Z okazji Święta Niepodległości społeczność naszej szkoły włączyła się do ogólnopolskiej akcji pod patronatem MEN - "Do hymnu", o...

Wizyta Rafała Sonika

W ostatni wtorek tj. 22 października do naszej szkoły zawitał gość specjalny. Osobistość ta jest nam sportowcom znana przede wszystkim ze...

Przewodniczący samorządów uczniowskich

W roku szkolnym 2019/2020 przewodniczącym samorządu uczniowskiego Szkoły Podstawowej został Mikołaj Mojeszczyk, zaś jego zastępcą Piotr...

Dzień Chłopca

30.09.2019 r. - w Szkole Mistrzostwa Sportowego- obchodziliśmy Dzień Chłopaka.