r Rok szkolny 2019/2020 rozpoczęty!

Rok szkolny 2019/2020 rozpoczęty!

2 września 2019 roku uczniowie SMS BTS „Rekord” rozpoczęli kolejny rok szkolny. Na inauguracji, oprócz uczniów, obecni byli również rodzice, nauczyciele, trenerzy oraz zaproszeni goście.

IMG 20190906 WA0003

Uroczystość rozpoczęła pani Joanna Pisarska. Po komendzie „baczność” został wprowadzony Sztandar Beskidzkiego Towarzystwa Sportowego BTS „Rekord” przez poczet sztandarowy i odśpiewany hymn. Następnie głos zabrała dyrektor szkoły pani Krystyna Kocoł, która powitała zebranych. Życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy. Poinformowała wychowanków o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole, przedstawiła wychowawców klas oraz trenerów opiekujących się poszczególnymi grupami.

Po tym wystąpieniu słowa do uczniów skierował prezes szkoły – Janusz Szymura, który zachęcał uczniów do sumiennej i wytężonej pracy. Następnie dyrektor szkoły wraz z prezesem wręczyli nowym uczniom certyfikaty przyjęcia do społeczności szkolnej.

IMG 20190906 WA0008

IMG 20190906 WA0004

INFORMACJA O NABORZE DO KLASY IV i V SPMS REKORD

DRODZY RODZICE! W dniu 03.06.2020 (środa) o godz. 16:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych Rodziców na spotkanie z Dyrekcją SMS Rekord w...

Nowe terminy treningów selekcyjnych

UWAGA! Ważna wiadomość dla kandydatów do klas I LO MS Rekord oraz 4 i 5 klasy SP MS Rekord.

Wspólnie z Grupą Rekord dla ratownictwa medycznego

Niemal co piąty zakażony koronawirusem to pracownik służby zdrowia. Niestety, województwo śląskie ma najwięcej zakażeń w Polsce. Wspomóż...

Egzaminy sprawnościowe

Testy sprawności ukierunkowanej i specjalnej w piłce nożnej zgodne z wytycznymi PZPN realizowane będą podczas egzaminów sprawnościowych:

WRACAMY (POMAŁU) DO TRENINGÓW!

Od poniedziałku 4 maja br., zawodnicy i trenerzy Beskidzkiego Towarzystwa Sportowego Rekord wznawiają zajęcia treningowe.