r Wielki powrót konkursu na recenzję

Wielki powrót konkursu na recenzję

Od listopada tego roku powraca w naszej szkole konkurs na recenzje. Będzie jednak miał on zmienioną formę – otóż możecie wysyłać prace wykonane w dowolnej formie literackiej. Mile widziane są wszystkie wypowiedzi – od charakterystyki, poprzez listy, opowiadania, pamiętniki itd. Po prostu piszcie na ważne dla Was tematy.

Raz w miesiącu wybrany zostanie zwycięzca, który otrzyma podwójną wejściówkę do sieci kin Helios, na wybrany przez siebie seans, o dowolnej godzinie. Jej ważność to okołu pół roku, więc jeśli w danym miesiącu nie ma filmu, który chcesz obejrzeć, to nie musisz się martwić czy iść na cokolwiek.

Prace przesyłajcie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , a w tytule wpisujcie swoje imię, nazwisko, klasę, a także dopisek: konkurs.

Zapraszam w imieniu całego Jury – Sebastian II LO

Ważna informacja!

Wyniki rekrutacji do klas pierwszych naszego Liceum Ogólnokształcącego zostaną podane w najbliższy czwartek tj. 18 czerwca o godzinie 14:00. W...

INFORMACJA O NABORZE DO KLASY IV i V SPMS REKORD

DRODZY RODZICE! W dniu 03.06.2020 (środa) o godz. 16:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych Rodziców na spotkanie z Dyrekcją SMS Rekord w...

Nowe terminy treningów selekcyjnych

UWAGA! Ważna wiadomość dla kandydatów do klas I LO MS Rekord oraz 4 i 5 klasy SP MS Rekord.

Wspólnie z Grupą Rekord dla ratownictwa medycznego

Niemal co piąty zakażony koronawirusem to pracownik służby zdrowia. Niestety, województwo śląskie ma najwięcej zakażeń w Polsce. Wspomóż...

Egzaminy sprawnościowe

Testy sprawności ukierunkowanej i specjalnej w piłce nożnej zgodne z wytycznymi PZPN realizowane będą podczas egzaminów sprawnościowych: