r Wielki powrót konkursu na recenzję

Wielki powrót konkursu na recenzję

Od listopada tego roku powraca w naszej szkole konkurs na recenzje. Będzie jednak miał on zmienioną formę – otóż możecie wysyłać prace wykonane w dowolnej formie literackiej. Mile widziane są wszystkie wypowiedzi – od charakterystyki, poprzez listy, opowiadania, pamiętniki itd. Po prostu piszcie na ważne dla Was tematy.

Raz w miesiącu wybrany zostanie zwycięzca, który otrzyma podwójną wejściówkę do sieci kin Helios, na wybrany przez siebie seans, o dowolnej godzinie. Jej ważność to okołu pół roku, więc jeśli w danym miesiącu nie ma filmu, który chcesz obejrzeć, to nie musisz się martwić czy iść na cokolwiek.

Prace przesyłajcie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , a w tytule wpisujcie swoje imię, nazwisko, klasę, a także dopisek: konkurs.

Zapraszam w imieniu całego Jury – Sebastian II LO

Wielki powrót konkursu na recenzję

Od listopada tego roku powraca w naszej szkole konkurs na recenzje. Będzie jednak miał on zmienioną formę – otóż możecie wysyłać prace...

Spotkanie z Panią Urszulą Moździerz

13 i 20 listopada 2019 roku gościliśmy w naszej szkole - emerytowaną nauczycielkę geografii, autorkę podręczników i podróżniczkę - Panią...

Święto Niepodległości 11 listopada

Z okazji Święta Niepodległości społeczność naszej szkoły włączyła się do ogólnopolskiej akcji pod patronatem MEN - "Do hymnu", o...

Wizyta Rafała Sonika

W ostatni wtorek tj. 22 października do naszej szkoły zawitał gość specjalny. Osobistość ta jest nam sportowcom znana przede wszystkim ze...

Przewodniczący samorządów uczniowskich

W roku szkolnym 2019/2020 przewodniczącym samorządu uczniowskiego Szkoły Podstawowej został Mikołaj Mojeszczyk, zaś jego zastępcą Piotr...